| ed23tm a întrebat:

Ce trebuie facut in metin2.ro ca sa creasca mai repede nivelul?

Răspuns Câştigător
| Kaname a răspuns:

Trebuie sa cumperi de pe site inel de experienta si sa ai iteme cu bonus xp

11 răspunsuri:
| RikarDo a răspuns:

Sa bati cat mai multi monstrii.

| viseuitate a răspuns:

Sa lupti normal sau poti folosi un hack dar tot mai bine este sa lupti big grin sper ca te-am ajutathappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu

| shadovv a răspuns:

Dezinstalezi jocul si te apuci de WOW...

| alex_7223 a răspuns:

Daca vrei sa ti cresti nivelul fa cat mai multe misiuni. Un prieten de-al meu joaca metin2 si el a spus ca este asa si asa el are nivelul 37 cum crezi car fi facut el?

| alex_7223 a răspuns:

Bate cat mai multi monstri si fa misiuni cat mai multe.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa faci lure si sa treci toate lisiunile

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai iti faci toate mis si ti faci itemele +9, si cresti la bo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa faci mis nu fiii lenes eu sunt GM la metin2 si 4

| shhhs a răspuns:

Uite aici cele mai bune locuri de crescut pe metin si niste sfaturi foarte utile:
http://orademetin.blogspot.ro/2012/08/unde-sa-cresteti-pe-metin2.html