| XxDyaxX a întrebat:

Ce trebuie sa fac sa imi creasca gradul pe metin2?

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Ca sa il cresti sunt mai multe varinate:
-sa bati, in special animale sau monstrii mult mai mici de level ca tine
-poti sa il mai cresti si cu manusa regelui intelept sau cum se numeste[pica la pescuit]

| GhostStar a răspuns:

Tii un shop afk cateva ore, iei manusa regelui intelept, bagi bot hack la caini si garantat faci repede

| bogdancool102 a răspuns:

Gradul se poate creste in mai multe moduri de ex:
-Sa omori animale, mobi, stii tu la ce ma refer ( cat mai multe/i )
-poti de asemenea sa iesi de la pc si sa lasi metinul pornit si sa ai un cal deoarece metinul poate intra in blackscreen adica sa se faca negru ecranul si te urci si cobori depe cal prin ctrl +g sau ctrl +h depinde de metin. Sper ca te-am ajutat. Bafta!

| Florin888 a răspuns:

Pai bati mobi si asa iti creste la la 18 esti prietenos daca ai crescut singur si ai omorat multi mobi, Funda?