| cataliniii a întrebat:

Ce trebuie sa fac sa imi creasca unghiile mai repede?

14 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ulei de ricin cu ulei de măsline. Evită contactul cu detergenții duri, distrug matrița unghială.
Pa, pa.

| L a răspuns:

Poti sa le ti in apa cat poti tu de calda, sau in suc de lamaiewinking

| LCD a răspuns:

Sa speli vasele cat de des poti happy
e chiar serios

| Ana-Maria94 a răspuns:

Prietena mea si-a luat de la avon ca un fet de lac, dar de fapt e pentru cresterea unghiiilor si este foarte bun, ii cresc foarte repede unghiile.

| simona_6231 a răspuns:

Sa dai cu ulei de ricin pe ele...la mine a functionathappy

| HappyPills a răspuns:

Mie imi cresc unghiile cand fac baie (imi tin mainile in apa)

| zeenath a răspuns:

Sau 10 min /zi sa tii degetele in ulei de in putin caldut!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie mi-a zis o fata ca trebuie sa iti tii unghiile in apa cu sare da n-am incercatbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sati creasca unghiile mai mari chiar nu stiu...

dar stiu cum sa le intaresti tonguetongueP:

winkingwinkingwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Draga cataliniii trebuie sa speli vase sau rufe ca sa ti unghiile in apa sau daca vrei sa stai la calc aduci un castron pui apa calda cat poti tu si un prosop si mai stai si cu unghiile in apa. functioneaza! sa stii ca eu nu intru aici sa mint oameni ia incearca! pwwwp

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cat de des sa le tin in zeama de lamaie?
si cat de des sa le dau cu ulei de ricin?

| Georgeeeeeeeee a răspuns:

Mananca multe lactate.

| ioana_8037 a răspuns:

Poti sa le tii in apa calda sa le bagi in zeama de lamaie

| ioana_8037 a răspuns:

Buna.ingrijestele si taiele pielitele