| DoctorOtker22 a întrebat:

Ce ziceti l-am luat la un pret bun la 20 de milioane : https://www.pcgarage.ro/......inum-grey/

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Violleta2022 a răspuns:

Dar mai primeste cineva in ziua de azi milioane vechi?
Din cate stiu eu, banii s-au schimbat de vreo 10 ani.

| Wr3nch a răspuns:

Bun pentru filme, muzica, scoala online si jocuri mai noi pe low.

| decastelica1244 a răspuns (pentru Violleta2022):

Banii s-au schimbat.dar mai sunt oameni care zic mereu in loc de 2.000 lei.20 de milioane

| Violleta2022 a răspuns (pentru decastelica1244):

Milioanele vechi au iesit din uz, iar cu cele vechi nu mai poti cumpara nimic.
Ca sa evitati confuzia, ajustati-va vocabularul, ca ce spun unii mai prosti nu trebuie repetat.