| LanguageMaster a întrebat:

Cea mai bună calitate a sunetului o au microfoanele de la căşti sau cele separate?

4 răspunsuri:
| Alez16 a răspuns:

Cele auxiliare sunt mai bune si au o calitate mai buna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Avand in vedere ca exista ceva special (microfon) creat fara niciun atasament in plus (castile), cel separat, creat special doar pentru un motiv

| heddy10 a răspuns:

Normal ca cel separat, pentru ca e facut doar pentru asa ceva. Castile au microfon de toata jena numai asa, ca sa fie.

| AlexC1165 a răspuns:

Cea mai buna calitate o au microfoanele separate deoarece sunt special create pentru sunet ( castile sunt special facute pentru sunetul din ele ), sunt mai ieftine si nu o sa dai multi bani pe un microfon slab ( in cazul castilor, sunt sanse sa dai 400 de lei pe casti si vreo 40 de lei pe microfon ). Dar da, sunt si casti cu microfon bun. Dar eu ti-as recomanda un microfon daca vrei sa inregistrezi sau o pereche de casti ca sa te joci cu prietenii. Sau ai putea luia casti fara microfon si un microfon.