| Monst a întrebat:

Cele mai bune camere video la pret mic?

10 răspunsuri:
| Gabriel_Stoica_1980 a răspuns:

Poze cu ele ai

| Adrian_Mares_1972 a răspuns:

In targuri sau la mana a doua, dupa ce te hotarasti ce anume ceri de la o astfel de camera. Evident cu riscurile de rigoare.Sau daca te-ai hotarat asupra unui model anume, compari mai multe oferte din magazine diferite.

| Monst explică (pentru Gabriel_Stoica_1980):

Nu am camera video. Vreau sa imi cumpar una ieftina si noua

| lpavel a răspuns (pentru Monst):

De cati bani dispui? Pentru ca cele mai bune depasesc 100 mil. vechi big grin

| Nicoletacccccccnnnyyttr9 a răspuns:

Canon
creddd

| Monst explică (pentru lpavel):

| lpavel a răspuns (pentru Monst):

12 ce? 12 mil?

| Monst explică (pentru lpavel):

Da

| lpavel a răspuns:

Cam asta ar fi cel mai bun la banii de care dispui: m-am axat mai mult pe filmat dar si pozele sunt foarte bune, Link:
https://www.emag.ro/......D198Z3BBM/

| ShadowLoleris a răspuns:

Cauta pe eMAG, acolo scrii camera video, sau cum vrei tu, si in partea stanga selectezi pretul, de exemplu intre 1000 lei si 2000 lei! laughing