| WarThunderLeader a întrebat:

Îmi puteți recomanda camere sport (înafară de GoPro).
Daca se poate sa dați un link.
Dau funda daca imi recomandati niste camere sport bune si pret ok.

Răspuns Câştigător
| Andrei249 a răspuns:

Polaroid XS9 Sport Waterproof
Polaroid XS9 High Definition Sport este camera sport de care ai nevoie pentru a captura aventurile tale extreme pe uscat sau pe mare. Nu este doar un video recorder, Polaroid XS9 HD de asemenea, permite si realizarea de fotografii cu o calitate de 5 megapixeli. UÈ™or de utilizat XS9 HD a fost proiectat pentru acÈ›iune. Aceasta permite filmare color HD 720p la 30 fps cu sunet, si dispune de controale simple È™i un ecran tactil LCD de 2\". LED-ul incorporat permite fotografierea în toate mediile, si in conditii de lumina scazuta. Laserul din dotare ajuta la pozitionarea perfecta a cadrului pe care doresti sa il faci. Este de dimensiuni compacte, fiind usor de transportat oriunde, iar datorita faptului ca este rezistenta la apa, o poti lua cu tine chiar până la 10 metri sub apă, sau pe partie, atunci cand ninge. Camera surprinde poze la o calitate de 5MP, avand o deschidere a unghiului de acoperire de 120 grade. Bateria de 850 mAh garanteaza 2, 5 ore de functionare continua, pentru ca tu sa nu ratezi nici un moment important. Ce mai astepti?
Nilox Evo 4K+
Imparte cu cei dragi emotia momentelor tale fericite cu ajutorul camereI Nilox Evo 4K+! Cu o calitate a filmarii 4K, si cu 25 FPS, aceasta camera sport va surprinde pana in cel mai mic detaliu cele mai tari experiente ale tale. Pozele, de asemenea, sunt la o rezolutie uimitoare de 16MP, cu un unghi de deschidere a lentilei de 170 grade. Pentru ca tu sa te bucuri de camera ta video in orice imprejurare, aceasta dispune si de rezistenta la apa de pana la 45 m adancime. Poti utiliza camera in 4 moduri diferite: inregistrare video, camera de bord la masina, aparat foto si vizualizare foto/video. Datorita conectivitatii wi-fi, camera poate reda cu usurinta continutul pe oricare dintre dispozitivele tale care au, de asemenea, conexiune wi-fi. In plus, te poti bucura de aplicatia Evo 4K+ si pe dispozitivele Android, si pe iOS, si astfel, va fi super simplu sa impartasesti amintirile tale cu cei dragi. Bateria tine pana la 2, 5 ore, suficient de mult pentru ca tu sa capturezi cele mai cool momente pe partie in aceasta iarna. Bucura-te de o camera sport profesionala.
Oregon ATC Mini
Usoara si compacta, camera Oregon ATC Mini se adapteaza perfect la orice conditii meteo, suportand cu usurinta temperaturi intre 0-40 grade Celsius. Fiind rezistenta la apa pana la 20 metri si la praf, poti sa filmezi chiar si in cele mai dificile situatii. Datorita memoriei extensibile de pana la 32Gb, camera filmeaza HD la 720P direct pe cardul de memorie. De asemenea, poate captura fotografii de 1, 3 MP si cu o deschidere a lentilei de 110 grade. Datorita stratului de silicon care o acopera, camera este robusta si rezista bine la socuri mecanice. Bateria litiu detasabila reincarcabila ofera pana la 1, 5 ore de inregistrari, astfel ca tu sa te bucuri de distractie.