| anonim_4396 a întrebat:

Ceva s-a intamplat cu tastatura mea de la laptop straight face A luat'o total razna, nu pot scrie litera "p", si cateodata se tot tasteaza in continuu, fara sa fac eu ceva " /////9//9/////". De la virusi sigur nu e, pentru ca am avastul si kaspersky. Mentionez ca am varsat din greseala putin lapte peste laptop straight face. dar imediat am sters cu o carpa si am dat restart. Am dat si cu foehnul peste tastatura sa se mai usuce putin ce era dedesubt, dar din cate vad mai rau am facut straight face laptopul l'am primit in urma cu 2 saptamani cadou de ziua mea, si nu vreau sa afle parintii mei de ce s'aa intamplat.credeti ca mai pot face ceva ca sa imi mearga tastatura? O fi ceva de la calculator? crying(

4 răspunsuri:
| lost.in.rain a răspuns:

Scoate tastele P, / si 9 si sterge cu putin spirt. Lasa sa se usuce si apoi pune tastele la loc. Succes!

| DanYAKA a răspuns:

Mda cam asa scoate tastele. App Avastul e foarte bun mai bun decat kaspersky. Kaspersky e varza. dati-mi un vot aici http://www.joci.in/membrii.php?id=13443

| ankiiiiiiiiii a răspuns:

Mie mi s-a intamplat exact la fellll

| ancutzyka29 a răspuns:

Eu am patit la fel. faza e ca mie nu-mi merg tastele pe care a ajuns lapte deloc...sadam incerkt sa le desfac.sunt uscatesad. il astept pe tipu care a zis ca mi le repara de o saptamanasadsi laptop-ul meu e nou, cumparat acum o luna tot cadou, d la cineva din America, ca asa il duceam la magazinu de unde l-am luat,. ca doar e in garantiewinking(deci ai putea sa faci asta.)faza e ca nici eu nu voiam sa afle ai mei, dar cand am auzit ca o sa dureze oleaca le-am zis...nu cred ca ai incotro.stiu cat de ingrozitor este sa auzi predicile alea lungi in care iti zic ca esti iresponsabilrolling eyes