| alexac a întrebat:

Am o mica problema,sunt cascata stiu si nu radeti de mine, dar am varsat acetona pe tastatura de la laptop, am uscat cu foehnul dar nu stiu ce s-a intamplat ca acum nu mai imi merg tastele peste care a curs acetona.ce pot sa fac? ( fara sa afle mama laughing)) ceva sugestii?

Răspuns Câştigător
| laptopnews a răspuns:

Nu ai ce sa faci. Trebuie sa mergi la un service sa vezi daca mai e ceva de facut. Acetona e si destul de puternica si poate afecta mai mult decat alte lichide. happy