| p3mery a întrebat:

Cica e perioada reducerilor, asta se aplica si pentru telefoane, tablete si laptopuri?

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Se aplica pentru toate, in Romania mereu e perioada asta, nu stiu cat de reala e

| Alexand3ru1 a răspuns:

Se aplica pentru toate inclusiv telefoane si laptopuri doar ca sa fi atent la peodusul pe care vrei sa-l achizitionezo, asta sa nu -l iei la un pret mai mare de cum era inainte cu pretul neredus.
Intra pe mai multe site-uri pentru ca exista diferente de pret intre ele.

| georgyanaaa a răspuns:

Da uneori dar vezi ca iti poti lua teapa cu reducerile