| davidpopa949 a întrebat:

Pe site-ul elephant. ro pot obține gadgeturi gratis? (laptopuri, tablete sau telefoane)

4 răspunsuri:
| johnnny123 a răspuns:

De ce ți-ar da ție cineva gadgeturi gratis? Ce ar avea de câștigat?

| ReddY25 a răspuns:

Nimic nu e gratis pe lumea aceasta

Răspuns utilizator avertizat
| teclado a răspuns:

Ești mâmă în mână cu ei!? Faci SPAM pentru ei!?

Eu am avut probleme cu ei
Nu am găsit nici un buton dr dezabonare care sa imi garanteze că îmi vor șterge toate datele cu caracter personal!
Am dat e-mail-uri m-am milogit 3 săptămâni de ei să mă șteargă din baza lor de date!
Și îmi tot dădeau e-mail-uri și reclame
Si până la urmă după o grămadă de insistențe m-au șters.

NU GĂSIȚI NIMIC PE ACEL SIRE MAI IEFTIN DE CÂT ÎN ALTE PĂRȚI.

OPRINIA MEA ESTE CA NU MERITĂ SĂ VĂ ÎNSCRIEȚI PT CĂ DUPĂ CE M-AM ÎNSCRIS LA EI AU ÎNCEPUT MULTE RECLAME SĂ VINĂ LA MINE

ATENȚIE LA TERMENII ȘI CONDIȚIILE
CÂND VĂ ÎNSCRIEȚI ce termeni și condiții au.
Scrie cumva că ei vior da toate datele Dvs partenerilor ca sa le folosească în orice scop doresc ei?