| VeronicaLL a întrebat:

Cine imi poate spune de ce mi se inchide pagina de google cand doresc sa caut o poza pe google image? apare ceva de genul crush mozzila.

Răspuns Câştigător
| Catalin80 a răspuns:

Inseamna ca e ceva in neregula cu browserul tau. poti sa aplici urmatoarele: dai restart calculatorului, daca asta nu merge, dezinstaleaza si instaleaza din nou mozzila, daca nici asta nu merge, incearca o scanare de virusi sau sa iti instalezi alt browser. Iti recomand chrome happy

3 răspunsuri:
| VeronicaLL explică (pentru Catalin80):

Multumesc!

| Catalin80 a răspuns (pentru VeronicaLL):

A mers?

| VeronicaLL explică (pentru Catalin80):

E cam ciudata situatia mea. Pe mozzila, nu merge de mult sa caut imagini, nici prin restart (de reinstalat mi-e cam teama sa ma bag ca nu ma pricep.) Eu folosesc mozzila la toate activitatile mele dar pentru ca am nevoie sa caut aproape zilnic fotografii folosesc explorer. Mergea bine pana in ziua cand am postat intrebarea. Da, la explorer a mers dupa restart.