| alexronaldocr7 a întrebat:

Vreau sa imi pun o imagine de fundal la mozzila firefox.Deci cand deschid mozzila sa apara google in mijloc cu o imagine de la mine din pc.La mine la mozzila cand deschid nu apare jos in stanga Schimbati imaginea de fundal.

Cine ma poate ajuta?

Fundaa

3 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Dacă ai instalat add-on-ul personas plus atunci cu un clik pe pictograma aceea cu vulpoiul și de acolo poți alege un fundal.O imagine cu tine de exemplu nu știu să se poată pune, numa un fundal din cele de acolo.Sau poți încerca sa editezi din folder-ul de configurare add-on-ul.Nu am testat dar după ce testez voi reveni cu un replay.Succes

| Iwao a răspuns:

Pentru asta trebuii sa ai un cont google.

| alexronaldocr7 explică (pentru Iwao):

Am cont pe google