| nikoleta93 a întrebat:

Cine ma ajuta si pe mine sa fac o prezentare in microsoft power point?

3 răspunsuri:
| ForteGames a răspuns:

Te ajut eu! Dami ad la ID aleshul

| ღ♥•º°mariposa°º•♥ღ a răspuns:

Te pot ajuta eu, dar sa imi spui cu ce anume.despre ce trebuie sa faci? lasa-mi un mesaj pe privat cu id tau ca sa te pot ajutawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doresti sa iti explicam cum se face o prezentare in PowerPoint?happyDaca da atunci iei pozele de unde vrei net sau calculator dai copy pe ele apoi in power point dai paste... unde scrie click to add subtitle scrii textul tau sau ce doresti; pentru a pune un efect (animatie)unei poze sau unui text dai click dreapta pe poza/text -->Custom Animation-->Add effect si alegi ce doresti, apoi pentru a crea mai multe pagini pe power point dai click dreapta pe foaia din side-->New Side si faci cum ai facut si la cealalta. Daca doresti sa pui si muzica la prezentarea ta, dai pe Insert-->Movies and Sounds-->alegi ce crezi tu ca trebuiehappyapoi alegi o melodie -->OK-->click dreapta-->custom animation-->click dreapta pe sunetul de acolo si faci ce modificari consideri ca trebuiehappy. Sper ca te-am ajutat.