| romario97 a întrebat:

Salut,cine este bine dispus si ma poate ajuta si pe mine cu o prezentare power-point? Lasa-ti id-ul de mes.Multumesc.

Răspuns Câştigător
| DiannaaMiha a răspuns:

Da-mi tu adresa ta de fb...si-ti dau ad (trimite-o intr-un mesaj daca nu vrei s-o lasi aici big grin )

2 răspunsuri:
| DiannaaMiha a răspuns:

Despre ce sa fie prezentarea?

| romario97 explică (pentru DiannaaMiha):

Imi poti lasa id de mess? sau ce vrei tu, numai sa putem lua legatura sa-ti pot explica.

| DiannaaMiha a răspuns (pentru romario97):

Da-mi tu adresa ta de fb...si-ti dau ad (trimite-o intr-un mesaj daca nu vrei s-o lasi aici big grin )