| xxblaxorxx a întrebat:

Cine stie coduri pentru roblox?

22 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| AlexandruXD a răspuns:

Nu exista coduri pe roblox si chiar de ar exista ce crezi cati da tichete cate 1000 si robux cate 1000?

| EramLaDiscoteca a răspuns:

Regret sati zic dar nu egzista roblox e doar un joc pe internet care trebuie sa descarci ceva dar in res e joc pe internet

| NicolasGabriel a răspuns (pentru AlexandruXD):

Da fraiere. Exista din astea pe card si din astea facute de hackeri profesionisti.

| Tomy50 a răspuns:

Stiu eu un cod roblox :98411393

| EvilGamesStudio a răspuns:

Ba copil facut cu varza!laughing) Roblox e un joc pe browser.Cum sa aiba coduri? Doar descrci o aplicatie. Dar jocul e tot online!

| Asassinscreed a răspuns (pentru AlexandruXD):

Ba exista iti zic eu cateva:disco, music,Co-owner,admin,fly, speed, jail, dog, etc.

| QWDEASD a răspuns:

Nu exista coduri doar daca ai vazut ca unu zbura sis nu aveai cum sa zbori inseamna ca e admin.

| Flv_Flavia_1995 a răspuns:

Deci primul lucru care trebuie sa-l faci este sa intrii intr-o camera care se cheama FREE ADMIN dupa scrii la chat :cmds si iti va arata niste coduri le scrii si vei putea zbura si face tot felul de chestii super.Bafta PS: Add me:flavia67

| Badwan_Yaser_1999 a răspuns:

Scrie codul asta pe chat:/e dance

| Badwan_Yaser_1999 a răspuns (pentru EvilGamesStudio):

Exista coduri!

| Robert_Niculae_1982 a răspuns:

Exista coduri pentru roblox dar nu stiu nici unul

| Daniel_Cretu_1999 a răspuns:

Ca sa intri sa pui coduri trebuie sa faci asa:1. apasa pe f9. 2 apoi scrieti serverul si apoi. scrie ce vrei sa primesti.La a mers happy

| Georgiana_Zaharia_1985 a răspuns:

Freau sa-mi fac cont pe roblox

| Postica_Dan_1998 a răspuns:

Caut cod ne da cine va

| Postica_Dan_1998 a răspuns:

Caut cod

| Rafy_Breier_1996 a răspuns:

Exista coduri doar ca trebuie sa le cautam a si numele meu de pe roblox e rafiarad

| Szili_Ambrus_1990 a răspuns (pentru EvilGamesStudio):

Exista prostea.

| Ghebaur_Raul_1996 a răspuns:

| GamerHD56 a răspuns:

/e wave
/e cheer
/e laugh
/e point
/e dance 2, 3

Sper ca te-am ajutat! PS:Acestea nu sunt comenzi pentru. Hack-uri.

| Intrebatoarea204 a răspuns:

Exista niste coduri, mai exact promo coduri care le folosesti pe: https://www.roblox.com/promocodes
In acest moment nu imi mai aduc aminte nimic dar le gasesti daca cauti pe Youtube roblox promocodes.

| Diegaş a răspuns:

Eu stiu!
Dar nu e site ci sunt comenzi!
/e wave -ca sa saluti
/e point -pentru fixare spawun point
/e cheer - nu stiu pentru ce
/e caugh -nu stiu
/e cheer- nu stiu sorry
/e dance -dans
/e dance 2
/e dance 3!