| OneShot001 a întrebat:

Cine stie un sound equalizer bun? Unul la care se poate seta dintre profiluri ex. Bass, rock, pop etc. Am avut unul dar mi-am pus Windows nou si nu îl mai găsesc pe net. !

2 răspunsuri:
| JustAskingBruh a răspuns:

Incearca Fruit Loop, are mai multe versiuni vezi tu cu care te descuri mai bine.

| GabiDumitrescu a răspuns:

Cel mai sanatos e sa ai boxe cum se cade si sa mergi pe neutru. Saaau... EQ custom pe care ti-l aranjezi tu in playerul audio. Care player sper ca e foobar2000 sau AIMP, si nu antichitatea aia de Winamp.winking