| Alphy a întrebat:

Salut, am o problema cu boxele. Toate boxele merg doar Bass-ul nu se aude. am pus urechea acolo si merge dar foarte incet. ma poate ajuta cineva cu un equalizer sau un sfat sa fac sa pun volumul bass-ului la volumul normal.Multumesc

1 răspuns:
| daassh a răspuns:

Eu cred ca problema, nu e din egalizator sau setari, cred ca da semne de "oboseala" amplificatorul sau ceva din subwoofer, daca deja te-ai uitat sa vezi daca butonul de bass e la maxim, si tot la fel se comporta, recomandarea mea, conecteaza-l la un alt device sau chiar pc/laptop si vezi daca problema persista, iar daca da! Cu el in garantie sau la reparat sa te duci.Succes!