| anonim_4396 a întrebat:

Cine stie va rog, am avut salvat un mail in Drafts si din greseala l-am sters cum pot sa-l gasesc daca il mai gasesc.

8 răspunsuri:
| IIIshaneIII a răspuns:

Scrie cu un creion pe o foaie si sterge, cum mai poti recupera?
Scrie cu creta pe tabla si strerge cu beretele, cum mai poti recupera?

| Alex1992buc a răspuns:

Nu mai poti

| MichaelFGDHR253665 a răspuns:

Descărcați un program care recuperează fișiere pierdute sau șterse din computer, asta mă refer la Windows.

| GPA a răspuns:

Singura posibilitate este de-a te adresa companiei yahoo cu privirile la mail-ul șters accidental. Nu este garantat că ți-l pot recupera, dar "încercarea moarte n-are". Altfel nu ai cum să-l recuperezi.

Intră aici https://help.yahoo.com/kb/mail-for-desktop

Bula
| Bula a răspuns:

Incearca in Trash (fisierele sterse logic), poate il gasesti inca acolo (daca nu a fost inca golit) si il poti pune inapoi /muta in alt folder. Trebuie sa verifici ATENT, in jurul datei ultimei salvari!

Daca nu-l gasesti nici acolo, atunci... sorry!

| NikFlorian a răspuns:

Poti sa il gasesti in sectiunea cos de gunoi, daca nu cumva l-ai sters de acolo, astfel nu il mai poti recupera.

| Alexand3ru1 a răspuns:

In Trash.

| dannys a răspuns:

Nu este pe nicaeri nici in cosul de gunoi sad.Sa sters definitiv