| anonim_4396 a întrebat:

Cineva care posteaza un video pe facebook poate vedea de catre cine a fost vizualizat?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu...
Cică Facebook a investit câteva miliarde în platforma pentru a întrece Youtube. laughing

| karbasanu55 a răspuns:

Nu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ziceai de unul care ar vrea, (dar sigur ramane cu dorinta) sa interzica folosirea internetului. Ar fi bine sa interzica cineva facebook-ul pentru ca e o mare prostie. 90% din cei care il folosesc, il folosesc in mod gresit si stupid.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Donald Trump...
Nu va reuși.
Dependenta de Technologie e o boala cu care multi se lupta inclusiv eu dar învinge de fiecare data.

Pana când beau 2 pahare de wiski și scot în curte toata porcăria de Technologie și o sparg cu toporul.

În plus sunt multe organizații extrem de puternice și cu influenta politica mare care vor sa dea jos Facebook dar degeaba.

Pedofilii racolează minore de acolo.
Și bietele fete în loc sa fie dezvirginste de un băiat de vârstă lor sunt dezvirginste de un boșorog infect bun de dat la tigri.