| alinaalina02 a întrebat:

Cum poti vedea cine ti-a vizualizat profilul de facebook? Se poate sa afli?

5 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Bună,

Nu, nu se poate afla, iar toate paginile și aplicațiile care susțin că îți oferă această posibilitate sunt falsuri.

| porto89 a răspuns:

Sincer...nu! toate cakaturile alea sunt doar vrajeli care le vezi u pe fb kiss

| unknownn a răspuns:

Daca exista asa ceva nu mai venea lumea pe TPU cu intrebari de genul "Cum aflu daca un baiat ma place?"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se putea, prin casta de cautare, daca ii stiai numele de logare.In nici un caz nu poti vedea de la Dragoste si sex.

| Anamaria19992012 a răspuns:

Nu.sad