| TudorFox a întrebat:

Cineva care se stie cu photoshopul sa ma ajute si pe mine?

13 răspunsuri:
| AlexStefan1 a răspuns:

Cauta pe Youtube tutoriale, o sa-ti fie mult mai usor sa inveti de acolo.

| ChristianKalman a răspuns:

Salut! Depinde pentru ce ai nevoie, te-aș putea ajuta eu.

| TudorFox explică (pentru AlexStefan1):

Am cautat, nu m-au ajutat

| TudorFox explică (pentru ChristianKalman):

Vreau sa editez o poza cu zuckerberg, sa ii pun o tigara cu iarba in gura laughing

| Savas10 a răspuns:

Deschide poza lui Zuckerberg in PS, cauta un vector cu o tigara, deschide de pe Open vectorul in PS, apoi trage tigara (vectorul) pe sus pe acolo pe la fereastra pe imaginea lui Zuckerberg si apoi tinand apasat pe Shift daca bine-mi amintesc, intoarce tigara astfel incat sa o muti exact la gura.

| TudorFox explică (pentru Savas10):

Dar eu nu ma refer ca sa ii fie la gura, sa ii fie in gura

| TudorFox explică (pentru TudorFox):

Si ce e ala vector?

| LPCTSTR a răspuns (pentru TudorFox):

Decupezi o mică parte din capătul țigării și o poziționezi între buze sau în gură.

| Vladut123456 a răspuns:

Da,ma stiu eu cu photoshop-ul, este baiat de treaba, a venit recent din Germania, si-a luat masina.

| Ssssmokin a răspuns:

Ce a spus Savas10, uite aici o poza png https://www.freeiconspng.com/......ng-21.png. Dupa cu un layer mask pe joint, te apuci sa stergi din tigara si apoi cu smudge ii faci frumos marginea stearsa in asa fel in cat sa para ca o are in gura.

| TudorFox explică (pentru Vladut123456):

Ce masina?

| Vladut123456 a răspuns (pentru TudorFox):

Un Bmw e46 din 2000, vrea sa-l inscrie pe Bulgaria

| TudorFox explică (pentru Vladut123456):

Tare