| numesiprenume0 a întrebat:

Comparand Samsung galaxy S cu iphone pe care l-ati alege? Vorbind despre ultima generatie sau o generatie mai veche din care fac parte ambele telefoane. Argumentati-va raspunsul. Ofer funda!

5 răspunsuri:
| AlexI99 a răspuns:

Depinde si de preferinte, Samsung are Android si Iphone IOS daca tie iti place mai mult IOS poti sa-ti iei Iphone X - 11 - 12 ( Aparut chiar acum 27 min ). Depinde mult si de preferinte. Eu ti-as recomanda Samsung, se misca foarte bine si are mai multe calitati pe langa ca este Android. Sper ca te-am ajutat sa iei o decizie cat de cat! Bafta!

| Catrice a răspuns:

Stai sa compar Samsung S20 cu iPhone 4S...hmm aaa, da da da...
Rămâne Samsunghee hee

| RoCkKiD a răspuns:

Daca pui intrebarea asta e clar ca oricum nu ti-ai da seama de diferente. Alege ce iti permiti.

| Frank51 a răspuns:

Iphone nu intra in discutie pana nu trec pe 120Hz si nu depasesc macar 20W la fast charging laughing a da, si cand scapa de notch.

| AnOnImuSS1 a răspuns:

Salut din generatia S..samsung are doua modele clasice foarte bune testate de mine(Samsung S6 clasic, si Samsung S8+grey) mai bune ca astea nu gasesti ..restu pana la S20 sunt clone cu uptade ba la forme ba la culoare ba la camerewinking