| xZer0x a întrebat:

Contul meu de Facebook este destul de vechi(il am de cand aveam 10-11 ani), si de-a lungul timpului am postat tot felul de chestii(un numar destul de mare) care acum mi se par stupide, si pe care as vrea sa le sterg.
Exista vreun mod prin care sa sterg toate postarile, dar fara sa se stearga prietenii?
Funda! tongue

3 răspunsuri:
| RianaAlexia a răspuns:

Trebuie sa le stergi pe fiecare in parte.Alta posibilitate nu vad..Sau le poti pune pe privat, si le vei vedea doar tu. Funda?

| Cossta a răspuns:

Https://chrome.google.com/......fffdmphjae
instalez pe chrome, e un tool sa stergi posturile.

| T0T a răspuns:

Curios cât de mult se schimbă oamenii. Ajung să se considere stupizi peste câțiva ani.