| MarioDraghi a întrebat:

Credeti ca obiectele zburatoare neidentificate (ozn) sunt create de oamenii?

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Posibil ca da, desi nu stiu, nu exista dovezii ca ar fi venit aliens pe pamant

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Posibil. Ce ajung unii sa faca pentru atentie, nu?

| N0xEterniS a răspuns:

Nu OZN'urile sunt create de oameni ci dovezile ca ar exista.

| Clorox a răspuns:

Posibil... Cine stie?

| Lory29 a răspuns:

Nu, deoarece nu numai noi suntem in acest univers. Poti cauta pe YouTube tot felul de chestii si aparitii ale OZN-urilor pe Pamant... pentru ca sunt dovezi multe cum ca extraterestii au vizitat Pamantul, deci este posibil ca ei sa le fi construit.