| anonim_4396 a întrebat:

Ctie cineva daca mai pot receptiona tv.canale romanesti satelit....pe ce satelit sa orientez antena, pe 16 grade E,reusesc sa prind doar canale sarbesti, nu trebuiau sa fie si cele romanesti?

2 răspunsuri:
| untu a răspuns:

Sinteti abonat la o firma de tv cablu sau tv satelit individual?

| anatomicul a răspuns (pentru untu):

Am o parabolica de 90 cm personala, am prins nemtii, italienii etc.singur o orientez! insa prideam canale romanesti, tv Arad, Timisoara, Iasi, Cluj....tv.cultural etc.nu mai reusesc, oare ceva nu stiu eu?