| ゼロの a întrebat:

Stiti acea reclama de la real?
Cu acel kit antena satelit sunny.
Este bun?
Ce canale romanesti prindeti?
Credeti ca merge si din Germania de est?
Ce canale romanesti credeti ca a-s putea prinde de acolo?

7 răspunsuri:
| John_Williams_1969 a răspuns:

Eu am cumparat aceasta antena din Romania, dar la mine in Anglia se vede perfect! Prind si cateva posturi romaneste ca TVR Internatinal, PRO TV internattional...
Sfatul meu e sa cumperi acesta antena!
Si cei care nu stiu cum se monteza, sa ma contacteze pe facebook! https://www.facebook.com/profile.php?id=100008136378566

| mihaela2008 a răspuns:

Buna,si eu as vrea sa cumpar acest kit dar am citit pe un site ca antena nu prinde nici un program romanesc.asa ca nu stiu ce sa fac

| Marius_Petrica_Filimon_1979 a răspuns:

Am si eu nevoie de ajutor am cumparat acel kit sunny de la real si l am montat undeva in Vaslui dar nu functioneaza scaneaza programele dar nimic nu gaseste semnal

| Razvanescu a răspuns:

Salut, ai cumparat cumva kitul? As vrea sa-l cumpar si eu si cau pe net pareri dar nu gasesc nimic

| vian63 a răspuns:

Kit bunicel.
Merge si in Germania.
Receptorul are scanat canale turcesti(satelit TURKSAT 42E).
Canale RO free (necodate) se gasesc pe alti 7 sateliti.

O sa revin cu detalii

| ゼロの explică (pentru vian63):

Si cam cand o sa revii cu detalii?

| romik29 a răspuns:

Eu cred ca prinde numai turci si asia