| anonim_4396 a întrebat:

Cu totii stim ca windows vista mananca multi rami, dar daca il scot, imi mai da ramii inapoi? big grin

6 răspunsuri:
| fif2002 a răspuns:

Iti da ramii inapoi... cu dobanda

| Ana213 a răspuns:

E la misto intrebarea sau pe bune?

Cand spunem ca,, mananca" ne referim ca,, ocupa" multa memorie, memoria nu poate fi mancata laughing

Dar ca sa stii Xp ul e mult mai rapid ca Vista si mai stabil.

| alexbzalex a răspuns:

Logic ca tii da inapoi si nu mananca de atat are nevoie sa functioneze big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Intrebare e pe bune, dar am intrebat pentru ca am avut vista si am bagat din nou xp si nu mi-a dat ramii inapoi

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai acei rami tii a alocat pentru alta componenta (placa video, audio etc )

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pentru cineva care are net, e recomandat vista?