| gabhy a întrebat:

Am si eu un laptop. cu 128 de rami, si nu imi merge xp'ul, mi-a spus un prieten ca e de la rami... ce windows as putea sa instalez? mi-ar merge vista?

Răspuns Câştigător
| dolyan a răspuns:

Nu este adevarat, nu are de ce sa nu ii mearga, eu am doar 95 mb de ram si imi merge...decent vezi poate gresesti instalarea
mentionez, si eu tot laptop am cu o configuratie ft proasta, mai slaba ca a ta procesor intel inside mmx 230 mhz, placa video 2 mb

3 răspunsuri:
| antonia12 a răspuns:

Eu am windows 7, dar nu are oricine asa ceva. Te sfatuiesc sa-ti pui vista.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

128 de rami sunt foarte putini, cred ca windows 98 sau windows 2000 ar merge...(sau variantele mai vechi)... dar cered ca XP nu are cum sa iti mearga cu 128 de rami sad sorry

| robygrasu1 a răspuns:

Puneti frate windows 7laughing))...nu glumesc.ar trebui sa iti mearga windows xp...