| skyper10 a întrebat:

Cum activez bluetooth-ul si wireless-ul la laptop Fujitsu Siemens Esprimo Mobile MS2239? Am Windows 7 Ultimate.

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Pentru conectare Wi-fi apasa consecutiv tastele Fn+F1 pentru dezactivare la fel mai apesi o data! Daca nu a fost niciodata conectat WI-FI o sa-ti ceara parola de la wireless la prima conectare! bagi parola si merge! In legatura cu bluetooth eu stiu ca nu are! Poate i-ai cumparat cheita separat si asa mai intai instalezi driverul de la bluetooth si apoi o sa-ti apara o iconita de la bluetooth in dreapta jos. Daca dai clik pe ea o sa inceapa sa caute aparate cu bluetooth activat pe o raza de 10 m si incearca conectarea cu aparatul respectiv (telefon).

2 răspunsuri:
| skyper10 explică:

Am gasit raspunsul... intru in BIOS si dau save, chiar daca sunt activate WI-FI si Bluetooth-ul. Merge!

| Florin_Florin_1976 a răspuns (pentru skyper10):

Daca se activeaza ce nevoie mai este sa salvez?