| Supremejordannike2004 a întrebat:

Mai pot pune o plăcuță de ram pe un laptop Fujitsu Siemens esprimo mobile v5535?

3 răspunsuri:
| PainTech a răspuns:

Laptopul are doua sloturi de memorie. Se pare ca sunt 2 versiuni, una suporta pana la maxim 2 GB, cealalta pana la 4 GB. Dureros de putin...

Tipul memoriei : SO-DIMM DDR2
Specificatiile noului modul ar trebui sa fie identice ca modulul vechi in frecventa, capacitate, si latenta.

| PainTech a răspuns (pentru PainTech):

Unele lucruri le poti imbunatati pana la un anumit punct, dupa care trebuie sa le inlocuiesti daca vrei mai mult.

Nu crezi ca ar cam fi cazul?

| Supremejordannike2004 explică (pentru PainTech):

O sa fac upgrade la un pc in vara. Dar pana atunci folosesc asta.