| anonim_4396 a întrebat:

Cum as putea sa pun o poza pe care o am ca fundal in Google Chrome?

Răspuns Câştigător
| Alchemy a răspuns:

PE google chrome mi se pare ca nu merge, merge doar pe google cautare :
dupa ce te-ai autentificat Schimbati imaginea de fundal,
sau poti schimba tema
din cheita aia din dreapta sus --> Setari --> Aspect --> Descarcati teme!
Daca ti-am fost de ajutor (FUNDITA)

6 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Http://www.videotutorial.ro/? p=1130
După ce-ţi instalezi Chrome-ul, îţi faci cont, şi-ţi pui ce poză vrei, chiar şi poză de copertă.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Alchemy):

Da stiu cum sa setez tema. ideea e ca nu prea imi place ce teme sunt in lista si vreau sa-mi pun o poza pe care o am in calculator

| Alchemy a răspuns:

Incearca sa ceri tutorial pe despre crearea uni teme chrome! asta pe virus.ucoz.ro parca aveau tutoriale nu mai stiu sigur (funda)

| faramatania a răspuns:

Dă search pe google, şi scrie complet ce am"pastat" eu, inclusiv p=1130(aici aşa cum e dă o mică eroare).Vei găsi cred primul rezultat-Google Chrome,un browser, simplu, rapid, şi deştept, videotutorial(acela e cel folositor în cazul de faţă)

| pelivanvasil a răspuns:

Deci poti sati pui o poza de fundal pe google chrome doar la igoogle

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Oau, cati ani ai eu am 10.