| anonimxenotome a întrebat:

Am si eu o problemastraight face. Ieri mi-am facut cont pe google chrome pentru imi pune niste poze de fundal...dar nu stiu unde sa dau ca sa imi pun o poza...ma puteti ajuta? dau FUNDITA :d :d

Răspuns Câştigător
| anonimxenotome explică (pentru Amilik):

Amilik...stiu si eu de asta. straight face dar ca poza de fundal ..atunci cand intru pe google in loc sa imi apara alb...sa imi apara poza pe care o voi alege eu. :-d

2 răspunsuri:
| Amilik a răspuns:

Am inteles acum ce vrei tu, dar nu se mai poate face asta. Cei de la google au considerat ca adaugarea unei poze pe fundalul motorului de cautare ingreuneaza cautarea, asa ca au scos aceasta optiune. O totala idiotenie dupa parerea mea. Sorry!