| sharky88 a întrebat:

Cum bag jocuri intr-un PSP modat?

Răspuns Câştigător
| alexdop21 a răspuns:

Daca ai modat psp-ul atunci e simplu, iei jocul de pe net, il derahivezi cu winrar, ii leschizi ca imagine cu deamon tools si il bagi pe cardul de memorie al psp-ului, nu e greu daca vrei te pot ajuta cu mai multe detalii pm me

24 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

vrei ceva amuzant? este foarte simplu! baga-le! si mai da-te jos! esti invatata in brate?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum pun jocuri pe PSP?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da mah da ce soft trebuie sa ai si in ce folder bagi jocu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba da in ce carpeta trebuie sa bagi jocu
? ca aia ma intereseaza pe mine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Wei sunteti prosti toti.pe psp poti pune jocuri chiar daca nu e modat.Se cumpara de la magazin {Ilegal bineinteles}placa de umd cu tot cu cd-uri{evident ca merg si la pc} si bagati jocuri pe ele{daaaaaa}

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu inteleg...bag imaginea iso sau ce gasesc acolo dupa ce o deschid cu daemontools?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici eu nu stiu care stie sa imi exlice la id naruto_gaara60

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am urmat sfatul lui alexdop21 totul a mers bine dar peste cateva luni cand am incercat sa in deshid cu demon tools, sa mountat cu bine dar imaginea nu a luat CSO, ce sa fac? o da

| Kristty2197 a răspuns:

Iti faci un fisier pe card din pc sau din psp si bagi instalate jocului acolo si il instales dar ai grija sa aiba jocul versiunea pe care o ai si tu pe psp ca daca nu e aceas versine la joc ca la psp se demodeaza psp\m/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gggggg

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pui in iso

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu bag jocul, intru in el si dupa cateva secunde imi iese din el si imi zice "Game couldn't be started" ce fac?

| KosmyTheBoss a răspuns (pentru alexdop21):

Cum bag fisiere.CSO pe psp,
P.S. Daca poti sa-mi explici si mie ce inseamna psp modat.

| sharky88 explică (pentru KosmyTheBoss):

Psp modat=psp "decodat" adica poti pune jocuri neoriginale(fara a avea cd original)

| andrei107 a răspuns:

PLS sa ma ajute cineva.Pe cardul meu de memorie la psp meu nu am fisier iso...CE FAC///... vreau neaparat sa ii bag jocuri pe psp.Contactatima va rog 0763419224 sau pe mess darlau_andrei@yahoo.com.Sau pe facebook Andrei Darlau.Va rog sa ma ajutati.Raman dataor.Stiu ca trebuie sa fac un folder ISO dar unde? Am incercat sa fac dar cand am vrut sa bag jocurile mi-a spus ca mai trebuie memorie.Am un card pe 4 gb pro duo Sony.

| 1Cineva0 a răspuns (pentru alexdop21):

Hei buna! Psp-ul accepta un card de 32 GB? Si cum modezi psp-ul? Multumesc anticipat!

| BalonnasheDeSapun a răspuns:

nu stiu

| Cool_Alex_1998 a răspuns:

Da dar nu-mi iese daca e imi poti da add la alexandrumustata23@yahoo.comwinking

| b0ssu a răspuns (pentru alexdop21):

Dar cum il bagi pe psp?

| catalin1121 a răspuns:

Bagi jocuri asa intri pe google si scrii ce joc vrei tu, atentie numai cele numite CSO si ISO te conectezi la psp cu un cablu USB la laptop si calculator si o sa vezi acolo un folder numit ISO daca nu-i acolo langa PSP atunci trebuie sa creiazi un folder numit ISO acolo o sa bagi toate jocurile, jocurile le gasesti in memory stick

| catalin1121 a răspuns (pentru anonim_4396):

In iso

| adydeadyeokk a răspuns (pentru alexdop21):

Da un id de skype te rog sau ia-l pe almeu adydeadyok

| sile24 a răspuns (pentru alexdop21):

Cum obtin winrar si cum fac sa am deamo tools