| DAnc3 a întrebat:

Cumpar xbox 360, sa fie modat si sa aiba si ceva jocuri.

15 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Ca si idee: gasesti pe okazii, tocmai.ro etc. Recomand sa te uiti doar dupa variantele slim, nu dupa cele clasice. SI daca sunt modate, nu ai nevoie de jocuri, ca ti le pui tu. Ca si idee, de modare, in caz ca nu stii: modare lt: te joci doar dupa dvd-uri; modare rgh: de pe hdd/stick; Modare rgh+dualboot= dash official(daca vrei sa te joci jocuri originale(online)+pirat.

| DAnc3 explică (pentru sltlp):

Mda dar am un net slab si unde stau nu sunt la magazine dvduri de alea de 8 gb, si de asta imi trebuiesc si ceva jocuri, apropo am gasit modelul jasper modat lt 3, 20 gb, controller wireless si 38 de jocuri la 500 de lei, ce zici, se merita?

| sltlp a răspuns (pentru DAnc3):

Nu lua jasper. Mai bine dai un ban in plus si iei slim. Alea vechi, cum ziceam, au sanse mult mai mari sa se defecteze. Plus ca sunt mai incine, si consuma mai mult.

| DAnc3 explică (pentru sltlp):

Pai jasper, este modelul cu sanse foarte mici de rrod.

| sltlp a răspuns (pentru DAnc3):

Tot au sanse mai ridicate decat Slim.

| DAnc3 explică (pentru sltlp):

Am cautat slim si am gasit unu cu 250 gb modat, slim cu 700 de lei dar o zis ala ca nu-l trimite.

| sltlp a răspuns (pentru DAnc3):

Mai intelege-te cu el. Poate vrea. Presupun ca nici calificative nu ai prea multe, de nu vrea sa trimita.

| DAnc3 explică (pentru sltlp):

Nu vrea sa trimita la nimeni dar nu sta chiar asa departe de, cam la vreo 150-200 km maxim.

| DAnc3 explică (pentru sltlp):

Pai daca s-ar da calificative la cumparatori as avea multe, ca numa cumpar de pe okazii.

| sltlp a răspuns (pentru DAnc3):

Poate gasesti altul, sau pe tocmai.ro, ceva pe aproape, din juetul tau, sau din judetele vecine.

| Robija a răspuns:

A

| Robija a răspuns:

Am eu un xbox 360 modat rgh slim, imun la rrod, am 30 si ceva de jocuri pe el si inca 20 pe dvd-uri.
Pe el am:
Just Cause 2
Gta IV
Forza 4
Forza Horizon
Bioshock Infinite
Far Cry 3
Crysis 3
State of Decay
Baja:Edge Of Control
Trials HD
Tony Hawk
Minecraft
Left 4 Dead 2
Am mai multe numai imi trebuie mult timp sa le numar.
Am cumparat xboxu-l acum 1 luna l-am modat si acum vreau sa il vand deoarece vreau sa imi cumpar un ipad
Xboxul este in stare perfecta de functionare, am cablu hdmi, 1 controller
Pretul este de 950 Ron
Ti-l pot trimite prin:posta romana.

| DAnc3 explică (pentru Robija):

Din pacate mi-am luat deja.

| AnonimusGate a răspuns (pentru Robija):

Vinzi separat GTA IV? Si ai ceva jocuri fifa sau pes pentru XBOX?