| angelica02 a întrebat:

Cum conectez tv Samsung la wifi? Ca am intrat la setari si nu-mi apare retea, nici in aplicatii nici la general nicaieri, vreau prin wifi specific.

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Daca nu ai adaptor wifi in televizor, sau daca televizorul nu este fabricat cu wifi integrat, nu o sa se poata conecta niciodata la wifi, ai nevoie de adaptor wifi dedicat modelului tau de tv.

| mihai69 a răspuns:

Dacă nu ne spui și nouă ce model e TV-ul tău, nu te putem ajuta. Cel mai probabil nu are wifi integrat, dar asta putem afla doar după ce spui tipul.