| Fulgeruul a întrebat:

Am un Samsung Galaxy Ace. Bun, ma conectez la o retea Wi Fi, imi arata ce semnal are, imi arata ca sunt conectat tot ( am setat si la aplicatii la Samsung apps : Wifi ), dar cand incerc sa intru pe net ( market, facebook etc... ) imi da eroare ca nu-s conectat! Ce pot face? sad FUNDA!

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Incearca sa intri din Google(telefon).

| Leutzbv a răspuns:

Am patit si eu asa si a trebuit sa-l duc sa-l resoftez. Dar am mai patit alta data cand de acasa puteam intra pe wi-fi dar la serviciu nu mai puteam, decat uneori. Incearca si in alte parti unde exista wi-fi, si daca nici asa nu merge atunci trebuie sa-l duci la service.

| Mdea721 a răspuns:

Vezi ce conexiune ai si daca nu merge pe aplicatia Facebook sau pe aplicatia Youtube, de exemplu, incearca sa le accesezi manual, intrand mai intai pe google si tastand adresa. Funda?