| jocker007 a întrebat:

Cum dau pe Facebook sa îmi apară câți urmăritori am?

2 răspunsuri:
| Elena9328 a răspuns:

Caută la setări

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Dacă ai urmăritori, trebuie să îți apară cifra pe pagina principală a contului, imediat sub "Introducere" (în partea stângă). Un alt mod de a vedea cifra (și persoanele care te urmăresc) e să dai click pe "Prieteni". Pe urmă, încă un click pe "Urmăritori".

Apare scris în ordinea aceasta:

Prieteni
Toți prietenii• Postări noi• Urmăritori• Urmărește

Dacă nu ai setat (încă) să ai urmăritori, poți schimba setările inițiale:
Setări→ Postări publice→ Cine mă poate urmări→setezi "Public" și... cu asta ai rezolvat problema.