| mariutza98 a întrebat:

Cum fac sa imi apara inimioare si fluturasi la ID?

16 răspunsuri:
| F_5241 a răspuns:

Buna!
Uite un site :
http://the-muffin-blog.blogspot.com/2008/12/semne-de-hi5.html
Aici sunt si inimioare si multe alte semne ...pe toata pagina;)

| bestmusik a răspuns:

Intri in Start - All programs - Accesories - System Tools - Caracter map iar aici gasesti toate simbolurile iar pentru ca sa-ti apara la id selectezi simbolul dorit, ii dai copy iar apoi ii dai paste acolo unde scrie First name si Last name.
Succes!

| razvanz a răspuns:

Http://www.tedmontgomery.com/tutorial/ALTchrc-a.html
Mai usor ar fi sa dai copy-paste la acele simboluri sau le poti pune urmarind tutorialul.

| casy14channel a răspuns:

Inimioare:apesi pe Num Lock (din dreapta tastaturii, sus) apoi pe alt tii apasat si cand tii apasat apesi si pe 3 (cel din dreapta unde scrie PgDn) si apoi iei degetul de pe Alt->♥♥♥♥ si fluturi nu prea stiu.

| AleandraIleana98 a răspuns:

Http://welcome.haipa.ro/hi5/coduri-hi5-si-simboluri/ uite eu de aici mi-am pus. Le selectezi pe care vrei, dai copy, intri la contact details la id(dai clic pe id in lista nu sus) dai peste acolo la name si gata.Succes.

| andra ツ a răspuns:

Dai copy si paste - la messenger- my contact details -

Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite aici draguta Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ,♥

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

NumLk=>Alt=>3(ala de la Pg Dn)si apoi iei degetul de pe Alt

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai num look apoi, alt si 3 pgn si tine apasat si dupa aia ia mana de pe alt.

| larisa_4510 a răspuns:

Uite asa pui inimioarele: tii apasat de alt din partea stanga a tastaturiihee hee si de 3 din partea dreapta a tastaturii si dupa iei mana uite: ♥♥♥

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

< 3 numai ca legat big grin

Alte răspunsuri
| valentin_2861 a răspuns:

Dai pe site-ul asta:http://www.tedmontgomery.com/tutorial/ALTchrc.html si apesi Alt(trebuie sa ai caps lock activat)si dai ce cifra vrei tu de acolo apoi iei degetul de pe cifra si de pe Alt si gata♥.