| dragon_3401 a întrebat:

Cum folosesc htc pe post de modem? big grin

Răspuns Câştigător
| gocops a răspuns:

Modem poate router adica cel care da internet unele telefoane HTC pot face thetering adica sa transmita si altor device-uri compatibile(adica cu wi-fi) internetul de la un operator gsm adica Vodafone Orange etc

2 răspunsuri:
| NoChanceForUs a răspuns:

Ai nevoie de bluetooth sau cablu de date.

| gocops a răspuns:

Modem poate router adica cel care da internet unele telefoane HTC pot face thetering adica sa transmita si altor device-uri compatibile(adica cu wi-fi) internetul de la un operator gsm adica Vodafone Orange etc adica cu internetul de pe mobil poti conecta laptopul cam ciudat dar merge