| anonn a întrebat:

Cum imi schimb poza de profil de pe facebook? Cand dau pe "Editeaza fotografia de profil" nu imi apare decat "Fa o poza" Incarca o fotografie" "Editeaza miniatura" si "Sterge". Ce fac? Astept raspuns urgent.

2 răspunsuri:
| CristinaDimu99 a răspuns:

Apasa pe img de profil si dai incarca imaginea si pui orice poza din calculatorul tau, succes happy

| XdoaratahX a răspuns:

Poi daca vrei incarci o fotografie cu tine sau alegi din fotografi sau pur si simplu faci o poza pe moment