| lovepink_6252 a întrebat:

Cum instalez o tema pentru nokia n 95?

2 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Ai griva ca tema sa fie pentru telefonul N95, la sfarsit sa aiba extensia. sis (sau. sisx). O copii in memoria telefonului sau a cardului si apoi din telefon: intri in file manager si dai pe el sa o instalezi... Apoi iti va aparea (posibil cu numele modificat) in Tools-Settings-General-Personalisation-Themes-General.
Iti recomand sa downloadezi teme pentru acest tip de telefon de pe www.zedge.net, unde ai si o optiune de sortare, astfel incat sa iti arata DOAR temele compatibile cu N95.
Spor!

| BUBULINA a răspuns:

Sa instalezi?
dar temele pentru tel nu se instaleza. e simplu. o pui in tel ca si o poza. mel. si dupa aia dai clik pe ea. ca si la o melodie optiunea aplicati