| lovepink_6252 a întrebat:

Cum instalez teme pe nokia n95?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai scrii pe net pe google teme nokia n95, o sati apara un site, trebuie sa te inscrii, iti apar tot felul de nume de tel, u alegi dupa cum am mai spus nokia n95, apesi pe temele care iti plac, dai download, le descarci in computer, bagi cablu de date la tel si pc le bagi in telefon, apoi le cauti in telefon unde leai bagat si apesi pe ea, usa, sau apply depinde in ce limba il ai... Bafta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intri la tools-setari-aplicati-manager aplicati-intaleaza programe dai la toate si merge

| adytzu a răspuns:

Nokia n95 este un telefon care foloseste platforma symbian... temele pentru el sunt de tip `sis` nu o sati mearga toate temele de acest format...sunt mai multe tipuri de symbian ele difera prin ``os`` ex. ``os7`` si serie ex ``s60v3`` deci in final ar veni ``symbian os7 s60v3`` vezi ce tip de symbian ai si cauta temele pe net sau scrie pe google teme nokia n 95... le descarci pe tel, telefonul le salveaza provizoriu in instaler apoi instalezi tema pe card sau pe telefon ...intri in meniu cauti fereastra thems selectezi tema si dai ok succes!