| cataalecs96 a întrebat:

Cum pot afla cati MB mai am in reteaua vodafone?

Răspuns Câştigător
| vali54 a răspuns:

Apelezi *100# sau *123# si la *123# iti trimite mesaj cu toate optiunele tale si iti arata cati MB ai

4 răspunsuri:
| Stappj a răspuns:

*123#.
Succes!

| Andrei94_5607 a răspuns:

Trimiti sms la *123# apoi astept cateva secunde si primesti un mesaj unde iti arata toate optiunile si extraoptiunile

| WinTerDrEam a răspuns:

Daca suni la *123#, vei primi un mesaj cu toate datele. Apelul nu se taxeaza.

| Silviix3 a răspuns:

Buna!
Suna la *123#.Ti se va afisa creditul pe care il ai si apoi vei primii un mesaj cu minutele si MB pe care ii mai ai.
Bye!