| sweetlollypop a întrebat:

Cum pot avea butonul "dislike" la facebook? Funda :* Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| Rares_3460 a răspuns:

Uite aici un addon pentro Firefox care iti corespunde cerintelor:
https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/facebook-dislike/

7 răspunsuri:
| Manole_7130 a răspuns:

Dar Butonul Dislike, este in facebook! Este semnul unei maini care arata cu degetul mare in jos! Sper ca asta e! Nustiu altu!

| Beatriiice a răspuns:

Din câte stiu eu nu există un buton "dislike" decât după ce dai like, poţi da "nu îmi mai place" ...Sau poţi lăsa pur şi simplu comm în care să îi scrii "dislike"! :*

| NuAmGăsitNume a răspuns:

Nu il ai.Dub fiecare poza e LIKE si cand dai click pe ala se face automat DISLIKE.

| Intruder19 a răspuns:

Nu exista dislike la facebook, acele programe care se instaleaza sunt virusi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

NU se poate, si vezi ca aplicatiile de pe facebook care-ti promit un Dislike sunt tzepe. Pe youtube exista dislike, dar pe facebook NU.

| nichita1980 a răspuns:

Deci daca vrei butonul de dislike trebuie sa ai cont pe google chrome acolo la storage chrome iti da sa ai mai multe optiuni adica eu il am si scrie asa di.sli.ke ori cum exista doar pe chrome

| Davincyi_Ricyi_1999 a răspuns:

Simplu nu exista!