| JuLyAnGeL a întrebat:

am si eu o intrebare urgenta:cum scap de butonul dislike? sau de schimbarea culorii de fundal de la facebook?

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Ai venit dupa HI5? Nu poti scapa de butonul Like/Dislike de pe facebook. In legatura cu schimbarea culorii de fundal sunt cateva extensii care fac treaba asta dar pagina este vizibila doar celor care au instalata extensia respectiva. Extensia se numeste Beautify FB, o descarci de aici http://www.chromeextensions.org/social-communications/beautify-fb/ si ruleaza doar in Google Chrome. Repet, doar cei care au instalata extensia vad backgroundul tau in alta culoare.Eu nu vad utila aceasta extensie.
Bafta!