| AndreeaGeorgianna a întrebat:

Bunaaa TPU! Am şi eu o întrebare:am instalat butonul de dislike pentru. Facebook şi vreau să îl dezinstalez.
Cum fac asta?
FUNDIŢA!
Mulţumesc anticipat! happy

Răspuns Câştigător
| DidiutzMic a răspuns:

Intra pe Facebook, unde e fluxul de stiri, in partea stanga scrie "Favorite", "Grupuri", alte chestii din astea, si urmeaza "Aplicatii". Da click pe "Aplicatii", si incearca sa-ti aduci aminte cum se cheama aplicatia, treci in dreptul ei cu mouseul pe acel creionas din stanga scrisului, si da click, apoi "Elimina aplicatia". Cred ca asa poti scoate acel program. Altfel, scuze, dar nu stiu. Poate se poate scoate altfel. Daca as sti sigur te-as ajuta. Bafta!

4 răspunsuri:
| DidiutzMic a răspuns:

Daca imi spui cum l-ai instalat incerc sa te ajut!big grin

| AdDiDaSs77 a răspuns (pentru AndreeaGeorgianna):

Te-a ajutat? Si mie imi trebuie ajutor.Tot la fel am facut si eu ca Andrushka

| AndreeaGeorgianna explică (pentru AdDiDaSs77):

Dahappy