| Blueber a întrebat:

Cum pot crea o baza de date cu adrese de email? de ce programe am nevoie si cum se face?

3 răspunsuri:
| ElektroViruss a răspuns:

Poti sa faci o baza de date MySQL (minim 2 campuri : ID si email) | Ai nevoie de Apache Server.

| jabiilord a răspuns:

Deschizi notepad-ul si pe fiecare linie scrii un email.
Daca ai si nu si alte chestii poti sa folosesti si excel-ul sau daca vrei chestii mai complicate atunci fa ce a zis ElektroViruss.
Bafta si pentru alte sfaturi sau tutoriale despre calculatoare trage un ochi aici: http://www.tutorialepc.ro

| Blueber explică (pentru jabiilord):

Foarte bun site-ul multumesc