| AlexRo1337 a întrebat:

Cum pot da Paste la o fraza in afara de CTRL+V deoarece mie nu imi merge si nu stiu de ce.

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Poti foarte simplu copia cu clic dreapta si Paste (Lipeste).

| AlexRo1337 explică:

Si in afara de clic dreapta si clic stanga

| AlexRo1337 explică (pentru Ioandelasal):

Vreau sa dau paste la o fraza cu alta tasta iafara de CTRL+V si clic dreapta si paste, zic poate este alta varianta

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns (pentru AlexRo1337):

Nu stiu alta varianta in afara celor 2 simple:
1.Selectezi textul si dai Ctrl+C si apoi mergi unde vrei sa-l lipesti si dai Ctrl+V.
2.Selectezi textul si apoi dai clic dreapta, oriunde pe textul selectat, dai Copy (copiaza), te duci unde vrei sa-l lipesti, dai clic dreapta si apoi Paste (lipeste).
P.S. De ce nu poti copia intr-una din cele 2 variante?

| VasileMarian2309856 a răspuns:

Nu iti merge crtl+v pe niciun fel de continut, sau e doar dintr un singur document?