| cristygameru a întrebat:

Am o problema cu calculatorul meu sad, am dat compress la 3 hdd, ca sa pot salva mai multa memorie deoarece incepuse sa se umple memoria. Dupa ce am re-deschis pc-ul, mi-a aratat o fraza in care scria : "PRJEF IS COMPRESSED Ctrl+Alt+Del for restarting pc", am facut ce mi-sa cerut dupa care s-a restartat pc-ul si mi-a aratat tot la fel. Am dat din nou, tot asa mi-a aratat.Am incercat de vreo 4-5 ori. Nu mai stiu ce sa fac. Exista si altceva ce pot face eu, in afara de a chema un specialist?
DAU FUNDA!

1 răspuns:
| gelu1970 a răspuns:

Daca ai dvd de windows startezi din dvd si alegi optiunea de a repara pc, si in cadrul acesteia repari startarea.
mai e o posibilitate in cazul in care nu reusesti, insa tot iti trebuie un dvd de windows, si de preferat sa fie cel ce il ai instalat in pc.
apoi sunt programe specifice. cel mai simplu ar fi cum am scris.